O NAS

 

Markę apollca stworzyła polska wizażystka Aleksandra Szczepanek. Aleksandra z wykształcenia jest kosmetologiem. Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Przez ostatnie 10 lat makijaż profesjonalny towarzyszy Oli codziennie. Zaczynała od prowadzenia bloga kosmetyczno-makijażowego, który to pomógł jej dotrzeć do grona przyszłych klientek i kursantek. Kolejnym krokiem było założenie firmy i upiększanie kobiet przede wszystkim w najważniejszym dniu ich życia- w dniu ślubu.

Umiejętności i ciągły rozwój doprowadziły ją do roli w której czuje się najlepiej- roli nauczyciela, szkoleniowca i wykładowcy makijażu. Aleksandra jest również autorką ebooka „Podstawy kosmetologii dla makijażystów”, który ma za zadanie wprowadzić w świat nauki o skórze i kosmetykach. Jej ambicja poniosła ją krok dalej- stworzyła takie kosmetyki, przy użyciu których, sama, jako makijażystka chciałaby wykonywać swoją pracę. 
To Ola czuwa nad zawartością pojemników. Jednak stworzenie marki kosmetycznej to nie sam produkt. Całą otoczką, która trzyma markę w ryzach, a której nie widać gołym okiem, zajmuje się druga połówka Oli- Paweł. 
Razem stworzyli duet idealnie się dopełniający- jak widać nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym.

Markę apollca można nazwać firmą rodzinną, nie nastawioną na sam zysk, ale przepełnioną pasją, miłością, perfekcjonizmem.

Produkty cechują się dbałością o każdy z elementów- począwszy od opakowań skończywszy na ich zawartości. Kosmetyki mają proste zadanie- ułatwić stworzenie pięknego makijażu, ale także cieszyć oko swoim wyglądem.

Bestsellery
Eyeliner BROWN
Eyeliner BROWN
52,99 zł
szt.
Eyeliner NUDE
Eyeliner NUDE
52,99 zł
szt.
Pigment Fireworks 01
Pigment Fireworks 01
45,99 zł
szt.
Pigment Honeymoon 05
Pigment Honeymoon 05
45,99 zł
szt.
Pigment Princess 03
Pigment Princess 03
45,99 zł
szt.
Pigment Prosecco 10
Pigment Prosecco 10
45,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl